Jesteśmy w sieciach społecznościowych:
Facebook Pinterest
Dwa kolory

Posiadaczam praw

 

Strona in COLOR BALANCE została stworzona z myślą o zapewnieniu inspiracji odwiedzającym, jest publicznie dostępna dla wszystkich użytkowników i prowadzi swoją działalność zgodnie z polskim prawem.

Prawa in COLOR BALANCE są chronione na licencji CREATIVE COMMONS Лицензия Creative Commons

Każda paleta umieszczona na naszej stronie została stworzona przy użyciu oryginalnych zdjęć autorów, którzy sami dostarczyli obraz lub zostali powiadomieni, że użyliśmy obrazu uprzednio prosząc o zgodę.

W żadnym wypadku nie używamy obrazów bez zgody autorów.

Administracja strony drastycznie negatywnie odnosi się do naruszenia praw autorskich na terenie strony, a także szanuje każdą twórczość autorów, którzy są przeciwnikami rozpowszechniania ich twórczości. Dlatego też, jeśli jesteś właścicielem praw do wyłącznych praw do obrazu, w tym:

— wyłączne prawo do reprodukcji;

— wyłączne prawo do dystrybucji;

— wyłączne prawo do publicznego pokazu;

— wyłączne prawo do publikacji.

a Twoje prawa są w ten czy inny sposób naruszane przez Korzystanie z tego zasobu, prosimy o niezwłoczne zgłoszenie się do nas w formularzu kontaktowym.

Szanowni posiadacze praw, jeśli macie wyłączne prawa do swoich obrazów, które zostały wykorzystane na naszej stronie — możecie zażądać usunięcia swojej twórczości, lub wskazanie swojego autorstwa.